Astăzi, 19 ianuarie a.c., sediul unități Inspectoratului de Jandarmi  Județean ,,Menumorut Voievod” Sălaj a fost gazda unui moment special.
Evenimentul a fost dedicat recunoștinței și respectului pentru jandarmii care și-au încheiat activitatea militară la finalul anului 2025.
,,Vă mulțumim și vă dorim ani plini de sănătate și împliniri alături de cei dragi!”-au spus în postarea de pe Facebook, din pagina lor colegii acestora din cadrul IJJ Sălaj.
Și noi, -Gazeta de Sălaj-, le dorim noilor rezerviști un sincer ,,La mulți ani!” ,pensie lungă cu sănătate și împliniri alături de cei dragi!