În această săptămână, Inspectoratul de Jandarmi Județean Sălaj a fost gazda unor oaspeți deosebiți: elevi și preșcolari care ne-au încântat cu frumoasele lor colinde.
Au adus spiritul Crăciunului în unitatea noastră:
Școala Gimnazială „Simion Bărnuțiu”, Bocșa – clasa a III-a
Grădinița cu Program Prelungit nr. 12, Zalău – grupa Steluțelor
Școala Gimnazială „Corneliu Coposu”, Zalău – clasa a III-a D


Mulțumim tuturor copiilor și cadrelor didactice pentru implicare și pentru frumoasa surpriză oferită.
Le dorim tuturor sărbători fericite, cu sănătate, liniște și multe bucurii alături de cei dragi!
