Crăciunul este un pod. Avem nevoie de poduri pentru ca râul timpului curge. Crăciunul zilelor noastre ar trebui sa însemne crearea de momente fericite pentru mâine si retrăirea celor de ieri. Crăciunul care este locul de păstrare al amintirii inocenței noastre.

Crăciun fericit vă doresc , dragi sălăjeni, dragi români!

Nașterea Domnului să vă aducă bucurie și speranță în casă!