E vremea colindelor!
Astăzi, colindătorii au fost primiți cu bucurie la Consiliul Județean Sălaj . Aceștia  sunt printre  primii vestitori ai Nașterii Pruncului Iisus.
Până la data de  18 decembrie, mii de copii din grădinițele, școlile și liceele județului, precum și cei din centrele rezidențiale subordonate Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Sălaj vor aduce cu ei bucuria Sfântului Crăciun.
Alături de Moș Crăciun, îi așteptăm pe toți cu inimile deschise și daruri sub brad.
,,Mulțumim Inspectoratului Școlar Județean Sălaj pentru sprijinul acordat în organizarea acestui eveniment.”-au spus gazdele de la Consiliul Județean Sălaj.

Lasă un răspuns